Ніч в області минула без ворожих обстрілів, а зранку ворог знову вдарив по Нікопольщині.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук:
-На ранок ворог обстріляв з артилерії Марганецьку громаду Нікопольського району. Наслідки уточнюються. Вночі працювали наші сили ППО.
Мирного усім дня!
Юлія Олександрова









