Нікополь знову був під ворожим обстрілом.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку ворог продовжував атакувати Нікополь.
По місту били дроном-камікадзе, обстрілювали з «Граду» й артилерії. На щастя, обійшлося без жертв та поранених. Ввечері також працювали наші сили ППО. Дякуємо оборонцям неба за захист!
Юлія Олександрова









