Окупанти протягом усього дня поливали вогнем Нікопольщину. Били з артилерії, дронами-камікадзе та скидали боєприпаси з безпілотників.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Пошкоджений 21 приватний будинок, 23 господарські споруди, газогони, лінії електропередачі, автівка і теплиця.
Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









