Окупанти сьогодні били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти нанесли близько півтора десятка ударів по Нікопольщині. Атакували дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників й гатили артилерією.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджені 2 приватних будинки і декілька машин. Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









