Минулої ночі до Нікопольської “швидкої” надійшов виклик з приводу травмування робітника на одному із підприємств міста.
На виклик виїхала бригада інтенсивної терапії та реанімації.
Молодий чоловік отримав травму підчас обслуговування одного із виробничих агрегатів.
У нього було діагностовано – забій грудної клітки та перелом двох ребер, а також внутрішньосуглобовий перелом однієї із нижніх кінцівок.
Травма трапилася через елементарне недотримання правил техніки безпеки.
Потерпілому була надана догоспітальна допомога та доставлено для подальшого обстеження і лікування в стаціонар.
Згодом пацієнта транспортували до однієї із лікарень Дніпра.
При подальшому обстеженні у нього діагностовано перелом п’яти ребер.
Інна Кот









