Окупанти знову вбили мирного мешканця Нікополя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Трагічна ніч для Нікопольщини. Через ворожий обстріл Нікополя у себе вдома загинув 38-річний чоловік.
Також окупанти цілили безпілотниками й артилерією по Червоногригорівській та Покровській громадах.
Внаслідок атак сталася пожежа, пошкоджені 7 приватних будинків, 4 господарські споруди, зачепило лінії електропередачі й інфраструктуру. Загинули 2 свійські тварини.
Окрім того, вночі в області працювали наші сили ППО. Дякуємо оборонцям неба за цілодобовий захист!

Юлія Олександрова









