Погрожуючи автоматом, зловмисник забрав телефони у двох чоловіків та побив їх. Як виявилося, зброя була імітаційна.
Злочин стався 27 листопада близько 23:30 у Кам’янському.
З’ясувалось, що біля одного з магазинів злодій побачив двох чоловіків. Підійшовши до незнайомців, нападник побив їх та посадив до автівки. По дорозі, погрожуючи автоматом, злочинець заволодів мобільними телефонами потерпілих.
Після чого висадив їх на одній з вулиць міста та поїхав в невідомому напрямку.
Правоохоронці знайшли нападника.
Ним виявився 27-річний раніше судимий місцевий житель.
Його затримали.
Зброю поліцейські вилучили та направили на експертизу.
Нападнику обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
Триває досудове розслідування.

Інна Кот









