Окупанти запустили ракети на Дніпро і область, а також вдарили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог близько десятка разів атакував Нікопольщину. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. Пошкоджений приватний будинок та господарська споруда. На щастя, ніхто не постраждав.
Надвечір в області було гучно. У Дніпровському районі пролунав вибух. Наслідки наразі уточнюються.
Юлія Олександрова









