Окупанти вдарили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог близько півтора десятка разів атакував Нікопольщину. Гатили з артилерії та дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 2 багатоповерхівки, 13 приватних будинків, інфраструктура, 11 господарських споруд, 3 гаражі, 2 авто, скутер, 3 парники, ще один – повністю знищений, зачепило й газогін. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









