Чотири мешканці Кривого Рогу організували шахрайську схему та грабували людей по всій країні.
Під виглядом співробітників відділу безпеки одного з мобільних операторів підозрювані телефонували користувачам та пропонували перевипустити фінансовий номер у зв’язку з закінченням його строку дії.
Злодії отримували конфіденційну інформацію про потерпілих для перевипуску їхніх SIM-карток та безперешкодно входили до онлайн-банкінгу.
Потім вони оперативно виводили грошові кошти на підконтрольні рахунки та знімали готівку в банкоматах.
Встановлено до 10 потерпілих з усієї країни, яким завдано збитків на понад 600 тисяч гривень.
Під час обшуків у підозрюваних вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, сім-картки, банківські картки, чорнові записи.
Наразі шахраї під вартою.
Триває слідство.

Інна Кот









