Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській і Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Більше двох десятків атак – окупанти не припиняють бити по Нікопольщині. Ворог гатив по району артилерією, дронами-камікадзе й обстріляв з «Граду».
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській і Покровській громадах.
Сталася пожежа. Пошкоджено заправну станцію, 5 приватних будинків, 2 господарські споруди, ще одна – повністю знищена, зачепило 3 автівки, газогони, лінію електропередачі та інфраструктуру.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









