З 9 грудня абонентам КП «ВУВКГ» у Марганці тимчасово припинено водопостачання.
За інформацією Марганецької міської ради, це сталося через знеструмлення насосних станцій.
Головна причина – значна заборгованість перед АТ «Енергетична компанія України» за спожиту електроенергію.
-З 9 грудня припинено подачу води з магістрального водогону Запоріжжя – Марганець – Нікополь – Покров у зв’язку з відключенням електропостачання на насосних станціях Регіонального офісу водних ресурсів, пов’язаною зі значною заборгованістю за використану електроенергію АТ «Енергетична компанія України», – повідомили у КП «ВУВКГ»ММР.
Коли з’явиться вода – наразі невідомо.
Софія Світла









