Окупанти вдарили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог тричі атакував Нікопольщину дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









