Сьогодні окупанти запустили ракети на Дніпро та область.
Наша ППО відбивала атаку.
Оборонці неба збили 2 ворожі ракети.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Дякуємо бійцям з ПвК «Схід» за цілодобовий захист!
Софія Світла
Сьогодні окупанти запустили ракети на Дніпро та область.
Наша ППО відбивала атаку.
Оборонці неба збили 2 ворожі ракети.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Дякуємо бійцям з ПвК «Схід» за цілодобовий захист!
Софія Світла