Окупанти били з артилерії та РСЗВ «Град» по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За ніч ворог пʼять разів атакував Нікопольщину. Окупанти гатили по району з артилерії та РСЗВ «Град».
Цілили по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









