З 3 січня 2025 року у Дніпрі піднімуть тариф на проїзд у громадському транспорті.
Про це повідомили у департаменті транспорту.
Нова вартість:
-Проїзд в автобусах та маршрутках коштуватиме 20 гривень за одну поїздку.
-Електротранспорт та метро — 10 гривень за одну поїздку.
Причинами підвищення тарифів стали зростання курсу євро, подорожчання енергоресурсів, а також необхідність використання дизельних генераторів під час блекаутів. Додатковий вплив спричинило підвищення мінімальної заробітної плати та нові податкові зобов’язання для перевізників. Ситуація ускладнилася вилученням із міського бюджету понад 2 мільярди гривень реверсної дотації, що призвело до значного дефіциту фінансування міського транспорту.
Софія Світла









