Окупанти вдарили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворог тричі обстріляв з артилерії Нікопольщину.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









