Сьогодні у Дніпрі та області було гучно. Є загиблий і поранені.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Терористичний акт у Дніпрі. Загинула людина, є й поранені, серед них – двоє поліцейських.
Це те, про що вже говорили на Раді оборони області. Те, що вже відбувалося в Харкові. Тепер дійшло і до нас. Слідчі дії тривають.
Ворог знову тероризував мирне населення Нікопольського району. За день окупанти здійснили близько двох десятків атак.
Через артобстріл у Нікополі постраждала 54-річна жінка. Її госпіталізували у тяжкому стані.
Цілили також по Марганецькій, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 7 багатоквартирних будинків, соціальний заклад, ліцей, садок, заклад позашкільної освіти, 8 приватних будинків, 2 господарські споруди, 3 гаражі, автівки. Зачепило інфраструктуру, транспортне підприємство, лінію електропередачі й газогін.

Юлія Олександрова









