Ворог близько десятка разів атакував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог атакував Нікопольщину близько десятка разів за день. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Окупанти цілили по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.
Юлія Олександрова









