З 6 по 12 грудня 70 мешканців нашої області захворіли на COVID-19, серед них три дитини.
Госпіталізовано 29 пацієнтів, один хворий у важкому стані у реанімації.
Летальні випадки не реєструвались.
Загалом за тиждень зареєстровано 7,3 тис. випадків ГРВІ, що на 0,8% більше показника минулого тижня. Госпіталізовано 314 хворих, серед них 133 дитини.
Дбайте про своє здоров’я!
Софія Світла









