Окупанти вдарили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та сьогодні на ранок ворог знову атакував Нікопольщину. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Окупанти цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. Через ранковий артобстріл у Нікополі пошкоджені 2 приватних будинки та газогін. На щастя, обійшлося без постраждалих.


Юлія Олександрова









