Ворог сьогодні цілив по Нікопольському та Синельниківському районах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько трьох з половиною десятків атак – цілий день ворог безупинно гатив по Нікопольському району.
Через ворожий артобстріл у Нікополі постраждали 6 людей, двоє з них знаходяться у лікарні у важкому стані.
Окупанти цілили з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджені 7 багатоповерхівок, 5 магазинів, ліцей, підприємства, інфраструктура, 10 приватних будинків, гаражі, навіс, автівки, господарські споруди, теплиця та лінія електропередачі.
Також ворог обстріляв з артилерії Синельниківський район. Пошкоджене підприємство та лінію електропередачі.

Юлія Олександрова









