Окупанти продовжили атакувати Нікопольщину. Ввечері та вночі били по району дронами-камікадзе, скинули боєприпас з безпілотника, обстрілювали з артилерії та «Граду».
Цілили по райцентру та Марганецькій громаді.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
У Нікополі через обстріли сталася пожежа, загорівся гараж. Пошкоджений приватний будинок, навіс, зачепило підприємство, вантажівку та інфраструктуру.
Обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









