Ворог протягом дня поливав вогнем Нікопольщину – близько трьох з половиною десятків атак. Били з артилерії й безпілотниками.
Деталі щодо наслідків повідомив голова облради Микола Лукашук:
-Постраждав 31-річний чоловік, лікуватиметься вдома. Окупанти цілили по Нікополю, Червоногригорівській, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах. Сталася пожежа, пошкоджена АЗС, приватне підприємство, санаторій, 4 приватних будинка, господарські споруди, лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









