Окупанти били по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог продовжив атакувати Нікопольщину. Били з артилерії, обстріляли з «Граду» й запустили дрон-камікадзе по району.
Цілили по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах. Пошкоджені 3 приватні будинки, господарська споруда й автомобіль. На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









