Сьогодні вранці окупанти вбили 51-річного енергетика Дмитра Петленка, який працював на ТЕС у Дніпрі.
Після проведення пошукових робіт його було знайдено під завалами без ознак життя.
У ДТЕК розповіли, що їхній колега присвятив професії енергетика більше 30 років. Тривалий час працював на Запорізькій ТЕС. Після окупації Енергодару працевлаштувався на теплоелектростанцію на Дніпропетровщині.
Продовжував там битву за світло останні півтора роки.
Співчуття родині. Світла пам’ять.
Софія Світла









