Вчора ввечері та вночі ворог продовжив атакувати Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти били з артилерії та запустили дрон-камікадзе. Через артобстріл у місті пошкоджені 2 магазини, 3 багатоповерхівки, будівля, що не експлуатувалася та лінії електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









