Окупанти били по Покровській та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог двічі обстріляв Нікопольщину з артилерії.
Цілили по Покровській та Червоногригорівській громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









