Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог знову тероризує мирне населення Нікопольщини – за день окупанти здійснили близько трьох десятків атак.
Внаслідок удару ворожого дрону-камікадзе у Марганецькій громаді постраждали три людини. 77-річний чоловік – у важкому стані, госпіталізована й жінка 38 років, 65-річний чоловік лікуватиметься вдома.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджене підприємство, 7 приватних будинків, 2 господарські споруди, АЗС, 2 авто, 3 лінії електропередачі та стільки ж газогонів.

Юлія Олександрова









