Сьогодні відбувся один з найбільших обмінів полоненими.
Додому повернулися 189 українців.
Серед них, за інформацією на зараз, 14 – мешканці Дніпропетровщини.
Україні вдалося повернути додому 87 воїнів ЗСУ, 43 нацгвардійця, 33 прикордонника та 24 з Військово-Морських сил.
Це бійці, які захищали Маріуполь, острів Зміїний, несли службу на основних напрямках фронту та брали участь в операції на Курщині.
У багатьох з полонених важкі поранення та хвороби, вони проходитимуть тривалу реабілітацію.
Однак, попри усе, сьогодні ще 189 родин стали щасливими.

Софія Світла









