Вночі ворог знову обстріляв Нікополь з артилерії та запустив на нашу область ударні дрони.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог обстріляв Нікополь з артилерії. На щастя, ніхто не постраждав.
Вчора ввечері та вночі в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 3 ворожих БпЛА.
Дякуємо за цілодобовий захист!
Юлія Олександрова









