Ворог бив по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризують мирне населення Нікопольщини. За день вдарили по району близько десятка разів – гатили артилерією та дронами-камікадзе.
Внаслідок ворожих атак у Нікополі постраждали троє людей. 71-річного чоловіка госпіталізували у стані середньої тяжкості. Жінки 61 та 68 років лікуватимуться вдома.
Ворог цілив по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Пошкоджені 17 приватних будинків, 5 господарських споруд, легкові авто й автобус, підприємства та інфраструктура, лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









