Ворог атакував дві громади Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері та вночі ворог атакував Нікопольський район.
Окупанти цілили з артилерії по райцентру та Червоногригорівській громаді. Влучили у місцевий ринок, пошкоджені 2 торгівельних кіоски. Люди не постраждали.
На ранок обстріляли з «Граду» Марганецьку громаду. Наслідки уточнюються.

Юлія Олександрова









