Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог тричі атакував Нікопольський район.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. Обстріляли з артилерії, запустили дрон-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









