Окупанти атакували Нікопольщину та Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Пізно ввечері та вночі ворог бив по Нікополю з артилерії, запустили по місту й дрон-камікадзе. Пошкоджене підприємство.
Також окупанти вдарили дроном-камікадзе по Зеленодольській громаді Криворізького району. Зачепило інфраструктуру.
Люди, на щастя, не постраждали.
За уточненими даними, через вчорашню атаку у Синельниківському районі сталася пожежа. Пошкоджена адміністративна будівля, кафе, будинок культури та магазин.
Мирного дня!

Юлія Олександрова









