Окупанти били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог атакував Нікопольщину близько двох десятків разів – били артилерією, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Окупанти цілили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадах.
Пошкоджені 4 приватні будинки, 2 господарські споруди, промислове та комунальне підприємства, інфраструктура, газогін та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









