Окупанти били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Окупанти били з артилерії, скидали боєприпаси з безпілотників й обстрілювали з «Граду».
Цілити по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах. Пошкоджене підприємство й 3 автівки.

Юлія Олександрова









