Ворог знову накоїв багато біди на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Ворог знову тероризує мирних мешканців Нікопольщини.
Вчора ввечері у Нікополі через обстріл з РСЗВ загинула 54-річна жінка. Її дістали з-під завалів власного будинку.
Поранений також чоловік 45 років. Медики надали допомогу, лікуватиметься вдома.
Загалом з учорашнього вечора до ранку окупанти атакували район близько десятка разів. Били артилерією, обстрілювали з РСЗВ й застосовували безпілотники. Цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Сталися декілька пожеж. Знищений приватний будинок та господарська споруда.
Пошкоджені 5 багатоповерхівок, підприємства, 27 приватних будинків, 16 господарських споруд, 6 гаражів, 3 вантажівки та 4 легковики, зачепило інфраструктуру, газогони та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









