Двоє 14-річних криворіжців виявилися диверсантами, які підпалили військове авто.
14 січня близько 21.55 до поліції надійшло повідомлення про те, що в Інгулецькому районі міста горить автомобіль.
З місця події правоохоронці вилучили речові докази, у тому числі, пластикову пляшку з легкозаймистою речовиною.
Паліїв знайшли та затримали. Ними виявились двоє 14-річних хлопців, які за 40 тисяч гривень підпалили автомобіль Renault Kango та зняли злочин на телефон.
16 січня обом неповнолітнім диверсантам повідомили про підозру в умисному знищенні або пошкодженні майна.
Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.
Хлопцям загрожує до 10 років тюрми.

Інна Кот
Підліткам загрожує до 10 років тюрми









