Окупанти били по Нікополю,
Марганецькій та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Пізно ввечері та вночі ворог поливав вогнем Нікопольщину. Обстрілювали з артилерії та «Градів».
Найбільше дісталося районному центру, також гатили по Марганецькій та Покровській громадах.
У Нікополі пошкоджені 4 багатоквартирних будинки, гімназія, підприємство та лінія електропередачі.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









