Зранку ворог спрямував ракети на Дніпро, лунали вибухи, працювала ППО.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-На ранок було гучно у Дніпрі, частково зруйноване складське приміщення, яке не
експлуатувалося.
Також було чутно вибухи на Синельниківщині. Через ворожу атаку постраждав чоловік. Він госпіталізований у стані середньої тяжкості. Пошкоджене транспортне підприємство та приватні будинки.
Вночі ворог обстріляв Нікопольщину з артилерії.
Били по Червоногригорівській та Покровській громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









