Окупанти сьогодні атакували Дніпро, Синельниківщину та Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину близько півтора десятка разів. Били з артилерії, дронами-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 4 приватні будинки, 2 господарські споруди та лінія електропередачі.
За уточненою інформацією, через ранковий удар у Синельниківському районі постраждали жінка та двоє чоловіків. Один з них був госпіталізований у стані середньої тяжкості, так само і 39-річна жінка. Іншому чоловікові надали допомогу, він лікуватиметься вдома. Пошкоджені майже сім десятків будинків.
У Дніпрі зачепило підприємства, заклад освіти, магазин, пошту, приватний будинок, автівки та гараж.

Юлія Олександрова









