Вночі окупанти атакували Марганецьку громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі окупанти двічі атакували Марганецьку громаду Нікопольського району.
Били з артилерії та запустили дрон-камікадзе. Через ворожу атаку сталася пожежа.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









