Окупанти били по Нікополю, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та вночі окупанти гатили по Нікопольщині з артилерії.
Цілили по райцентру, Мирівській та Червоногригорівській громадах. Пошкоджена інфраструктура та лінії електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Також вчора пізно ввечері працювали наші оборонці неба. Військові з ПвК «Схід» знищили над областю ворожий безпілотник.
Юлія Олександрова









