Цієї ночі гучно було у Дніпровському районі та на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та вночі ворог обстріляв Нікопольщину з артилерії. Цілили по Нікополю та Мирівській громаді.
Гучно було і у Дніпровському районі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









