Окупанти сьогодні били по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину більше десятка разів. Переважно били дронами-камікадзе, ближче до вечора обстрілювали з артилерії.
Цілили по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.
Пошкоджений приватний будинок та 2 автобуси.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









