За два дні на вулицях Нікополя загинуло вже близько 11 тварин.
Нелюди залишають отруєну їжу, через що собаки гинуть у страшних муках.
Місцеві зоозахисники повідомили, що виявили собак, які перебували в агонії.
Декількох песиків вдалося врятувати, але більшість тварин загинули. Волонтери написали заяву до поліції.
Наразі правоохоронці розслідують ці випадки жорстокого поводження з тваринами.
На місці масового вбивства собак працювала слідчо-оперативна група.
Слідчими внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального Кодексу України.
Наразі розшукують винних.
Усіх, хто може допомогти у розшуку, просять звернутися до поліції – на лінію «102» або безпосередньо до управління поліції у Нікополі.
Інна Кот









