Окупанти атакували село на Нікопольщині. Втім наші оборонці неба нещадно били ворожі дрони.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі окупанти атакували Марганецьку громаду Нікопольського району.
Скинули боєприпас з безпілотника по одному із сіл громади. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Пізно ввечері працювали наші оборонці неба. Військові з ПвК «Схід» знищили над областю 3 БпЛА противника.
Дякуємо за цілодобовий захист!
Юлія Олександрова









