Окупанти знову атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі окупанти обстріляли з артилерії Мирівську громаду Нікопольського району.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією, через вчорашню ворожу атаку по Синельниківському району сталася пожежа. Вогнем знищено двоповерхову будівлю навчального закладу, пошкоджено будинок культури, поштове відділення, релігійну установу, адмінбудівлю, магазин, 22 приватних будинка, підприємство та лінію електропередачі.
Також в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба з ПвК «Схід» знищили 2 ворожих БпЛА. Дякуємо за захист!

Юлія Олександрова









