Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ночі ворог атакував Нікопольщину. Окупанти били артилерією й обстрілювали з «Градів».
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Пошкоджений освітній заклад, 2 багатоквартирних будинки, приватна оселя, гараж та господарська споруда. Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









